PRIVATE DINING, DEGUSTACJE

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla rodziny, znajomych lub dla Twoich partnerów biznesowych – to możemy Tobie w tym pomóc.
Private dining to live cooking, pokaz kulinarny i zamknięta kolacja w jednym.

Dodatkowo jedyne co musisz zrobić – to skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą.
Zaproponujemy menu, wyselekcjonujemy dla Ciebie Chefa, przywieziemy pełną zastawę i sprzęt kuchenny. Możemy zadbać także o wizualną oprawę Twojego przyjęcia – światła, dekoracje, kwiaty.
Kiedy opowiesz nam o charakterze Twojego spotkania my zaproponujemy odpowiedni scenariusz.

Twoją kulinarną podróż możemy zorganizować zarówno w Twoim domu, biurze jak i innym wybranym przez Ciebie miejscu. Jeśli jednak nie masz pomysłu na miejsce spotkania – znajdziemy je dla Ciebie i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.
Nasi Chefowie to wyselekcjonowani kucharze, którzy zagwarantują najwyższą jakość serwowanych dań. Zadbają także, aby zostały podane w piękny sposób. Jeśli Twoje oczekiwania będą zakładały także aspekt edukacyjny, nasi Chefowie z przyjemnością opowiedzą o serwowanych potrawach czy ciekawych składnikach, których użyli do ich przygotowania.

Spektakularnie świętujcie sukcesy

Odkryjcie wspólnie wyjątkowe miejsca

Integrujemy naprawdę wyjątkowo

ZAMKNIĘTE KOLACJE INNE NIŻ RESTAURACJE

Opieka Event
Managera

Gwarantujemy
jakość

Dbamy
o nastrój

Uczymy
o winie

Wyjątkowa
atrakcja kulinarna

Jeśli Twoje przyjęcie będzie wymagało obsługi kelnerskiej czy sommeliera - to także możesz powierzyć nam. Współpracujemy z kilkoma znakomitymi specjalistami.
Dla Twojej wygody i komfortu po zakończonej pracy, zostawimy miejsce spotkania w idealnym porządku.

Ważnym aspektem każdego przyjęcia czy eventu jest alkohol. Dobrze dobrany sprawi, że dania będą dopełnione i będą smakowały lepiej. Na Twoje życzenie zaproponujemy pasujące do dań wina czy rzemieślnicze wódki.

W Perfetto dużą uwagę zwracamy na odpowiednie wyselekcjonowanie alkoholi do dań. Zwracamy szczególną uwagę, aby było ono dobrze zharmonizowane, a także odpowiednio podane. Niezwykle ciekawą opcją, często wybieraną przez zagranicznych Gości jest degustacja polskich wódek. Właściwie dobrane i zaserwowane potrafią zaskoczyć różnorodnością, stylem i zdobyć wielu miłośników.

Degustacje są doskonałym pomysłem na spotkanie integracyjne czy biznesowy wieczór w swobodniejszej formule. Spotkanie jak i wspólne poznawanie smaków nie tylko poprawia nastrój pracownikom w czasie jego trwania, ale podnosi morale całego zespołu. Wspólne doświadczenia pozwalają zacieśnić więzi między współpracownikami i są doskonałą okazją do pokazania, że stanowią oni istotną wartość dla firmy.
Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele różnorodnych degustacji, które organizujemy wraz z sommelierami i ekspertami w swojej dziedzinie. Nasze degustacje organizujemy w różnych, klimatycznych przestrzeniach – wszystko w zależności od charakteru spotkania, ilości osób i oczekiwań klienta.

Wśród naszych degustacyjnych propozycji znajdziesz m.in.:
- degustacje win
- degustacje win i serów (także polskich zagrodowych)
- degustacja polskich wódek i nalewek
- degustacja whisky / koniaków
- degustacje piw rzemieślniczych

ZAUFALI NAM