PRIVATE DINING, DEGUSTACJE

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla rodziny, znajomych lub dla Twoich partnerów biznesowych – to możemy Tobie w tym pomóc.
Private dining to live cooking, pokaz kulinarny i zamknięta kolacja w jednym.

Dodatkowo jedyne co musisz zrobić – to skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Live cooking - efektowne pokazy kulinarne prowadzone na żywo przez szefów kuchni.

Obecnie dużą popularnością cieszy się live cooking, czyli pokaz kulinarny na żywo. Wybitni szefowie kuchni są zapraszani na wydarzenia firmowe lub różnego rodzaju inne eventy, aby uczestnikom tych wydarzeń pokazywać, jak przygotowują w spektakularny sposób różnego rodzaju dania. Zwykle pokazy tego typu mają bardzo uroczysty przebieg i są przygotowywane w niezwykle okazały sposób.

live cooking

Na tę okazję wybierane są nowoczesne dania, dzięki którym można wykazać się dużymi umiejętnościami kulinarnymi i przede wszystkim zaprezentować to, w jak spektakularny sposób można gotować. Na pewno przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych efektów wizualnych, bo przecież obecnie kucharze mają tak dużo możliwości, aby zachwycać publiczność, że to nawet nie mieści się w głowie. Mogą korzystać z kuchni molekularnej, która jest niezwykle widowiskowa, pozwala na przygotowanie bardzo ciekawych dań, a w dodatku prezentacja jest niezwykle ciekawa, a to przecież jest niezwykle ważne w przypadku tego typu pokazów.

Pokazy kulinarne - jak wyglądają i kto je przeprowadza?

Ważne jest, aby pokaz kulinarny odbywa się z udziałem znanego mistrza sztuki kulinarnej. Będzie to wtedy wartość dodana do całej imprezy, ponieważ uczestnicy będą mieli okazję z bliska przyjrzeć się pracy najlepszego z najlepszych. To również dla szefa kuchni będzie okazja, aby zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności, a także aby popisać się nimi w spektakularny sposób. Najważniejsze jest, aby szef kuchni był osobą komunikatywną i opowiadał zgromadzonym o tym, co robi.

private dining

Dzięki temu, pokaz będzie miał dodatkowe walory edukacyjne i uczestnicy będą mogli się czegoś nauczyć, co jak najbardziej przełoży się na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. W końcu, każdy chce z tego typu wydarzeń wynieść coś dla siebie. Jeżeli pokaz będzie ciekawy, a jednocześnie będzie zawierał również instruktaż przygotowywania dania, wiele osób będzie w stanie powtórzyć niektóre z propozycji w swoim domu. Na pewno przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów, ponieważ taki pokaz będzie pouczający.

pokaz kulinarny

Private dining - prywatne kolacje organizowane specjalnie dla wybranej grupy osób.

Oprócz pokazów kulinarnych, organizowane są również private dining, czyli prywatne kolacje dla wąskiej grupy osób, najczęściej wszystko odbywa się w domu osoby, dla której taki pokaz jest organizowany. Uczestnicy mają niepowtarzalną okazję, aby spróbować wszystkiego, co zostało specjalnie dla nich przygotowane, mogą porozmawiać z szefem kuchni, a w dodatku mogą również podpytać o różnego rodzaju tajniki kulinarne.

pokazy kulinarne [three_fourth]

Zdecydowanie, przełoży się to na pewno na uzyskanie wysokiej satysfakcji z uczestnictwa w takiej imprezie, a to jak najbardziej będzie bardzo dobrym zjawiskiem. Zdecydowanie, przynajmniej raz warto zdecydować się na udział w takim właśnie wydarzeniu kulinarnym, które często jest spersonalizowane. Wiele można z tego wynieść, a na pewno można cieszyć się z tego, że przebieg całego wydarzenia jest właściwie opracowany. Dla osób uwielbiających gotować, jak i próbować różnych smakowitych dań, na pewno będzie to niesamowite wydarzenie i szansa na zdobycie wielu korzyści.

Zaproponujemy menu, wyselekcjonujemy dla Ciebie Chefa, przywieziemy pełną zastawę i sprzęt kuchenny. Możemy zadbać także o wizualną oprawę Twojego przyjęcia – światła, dekoracje, kwiaty.
Kiedy opowiesz nam o charakterze Twojego spotkania my zaproponujemy odpowiedni scenariusz.

Twoją kulinarną podróż możemy zorganizować zarówno w Twoim domu, biurze jak i innym wybranym przez Ciebie miejscu. Jeśli jednak nie masz pomysłu na miejsce spotkania – znajdziemy je dla Ciebie i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.
Nasi Chefowie to wyselekcjonowani kucharze, którzy zagwarantują najwyższą jakość serwowanych dań. Zadbają także, aby zostały podane w piękny sposób. Jeśli Twoje oczekiwania będą zakładały także aspekt edukacyjny, nasi Chefowie z przyjemnością opowiedzą o serwowanych potrawach czy ciekawych składnikach, których użyli do ich przygotowania.

Spektakularnie świętujcie sukcesy

Odkryjcie wspólnie wyjątkowe miejsca

Integrujemy naprawdę wyjątkowo

ZAMKNIĘTE KOLACJE INNE NIŻ RESTAURACJE

Opieka Event
Managera

Gwarantujemy
jakość

Dbamy
o nastrój

Uczymy
o winie

Wyjątkowa
atrakcja kulinarna

Jeśli Twoje przyjęcie będzie wymagało obsługi kelnerskiej czy sommeliera - to także możesz powierzyć nam. Współpracujemy z kilkoma znakomitymi specjalistami.
Dla Twojej wygody i komfortu po zakończonej pracy, zostawimy miejsce spotkania w idealnym porządku.

Ważnym aspektem każdego przyjęcia czy eventu jest alkohol. Dobrze dobrany sprawi, że dania będą dopełnione i będą smakowały lepiej. Na Twoje życzenie zaproponujemy pasujące do dań wina czy rzemieślnicze wódki.

W Perfetto dużą uwagę zwracamy na odpowiednie wyselekcjonowanie alkoholi do dań. Zwracamy szczególną uwagę, aby było ono dobrze zharmonizowane, a także odpowiednio podane. Niezwykle ciekawą opcją, często wybieraną przez zagranicznych Gości jest degustacja polskich wódek. Właściwie dobrane i zaserwowane potrafią zaskoczyć różnorodnością, stylem i zdobyć wielu miłośników.

Degustacje są doskonałym pomysłem na spotkanie integracyjne czy biznesowy wieczór w swobodniejszej formule. Spotkanie jak i wspólne poznawanie smaków nie tylko poprawia nastrój pracownikom w czasie jego trwania, ale podnosi morale całego zespołu. Wspólne doświadczenia pozwalają zacieśnić więzi między współpracownikami i są doskonałą okazją do pokazania, że stanowią oni istotną wartość dla firmy.
Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele różnorodnych degustacji, które organizujemy wraz z sommelierami i ekspertami w swojej dziedzinie. Nasze degustacje organizujemy w różnych, klimatycznych przestrzeniach – wszystko w zależności od charakteru spotkania, ilości osób i oczekiwań klienta.

Wśród naszych degustacyjnych propozycji znajdziesz m.in.:
- degustacje win
- degustacje win i serów (także polskich zagrodowych)
- degustacja polskich wódek i nalewek
- degustacja whisky / koniaków
- degustacje piw rzemieślniczych

ZAUFALI NAM