PASTA PERFETTO

Witam Was,
Wciąż nad czymś pracuję, zmieniam i szukam nowych zadań :-) Chyba tak mam, że lubię jak się dzieje. Tak więc trochę ewoluowało PERFETTO bardziej w stronę pracowni, warsztatu kulinarnego gdzie próbuję różnych pomysłów, tworzę dania na bazach podstawowych przepisów, rozwijam je i modyfikuję wg. swojego poczucia smaku i pomysłu. Testuję nowe składniki, produkty wyjściowe takie jak np. mąka.
Dzięki takim działaniom, coraz bardziej wykształca mi się wizja miejsca jakie wciąż tworzę i coraz lepiej się w nim czuję.
Pracuję z różnymi osobami w PERFETTO, kucharzami, cukiernikami, pasjonatami kulinarnymi, którym spodobało się działanie z pasją w tej formule i chętnie przyłączają się do różnych działań i eventów, które organizuję. Często wspólnie ugniatamy ciasto :-))) i to straszna frajda dla wszystkich jest !
Mam nadzieję, że zbliżająca wiosna pozwoli na organizowanie jeszcze ciekawszych wydarzeń i również na świeżym powietrzu… ech wiosna …
Pozdrawiam
Paweł Paszek Pietruch

Paweł Paszek - Pietruch

Dyrektor Zarządzający w firmie Perfetto specjalizującej się w eventach kulinarnych oraz w agencji event-marketingowej Brand Story. Przez wiele lat związany zawodowo w obszarem marketingu B2B, współpracując z klientami korporacyjnymi. Kilka lat temu, głodny wiedzy i potrzeby zmian, postanowił odkryć całkiem nowy świat – profesjonalnego gotowania. Jako pierwszy Polak szkolił się we włoskim Instytucie Kulinarnym – Italian Food Style Education w Piemoncie. Po powrocie do Polski prowadził kursy i szkolenia kulinarne, warsztaty kulinarne dla pasjonatów, a także jeden z pierwszych klubów kolacyjnych w Warszawie. Pasja przerodziła się w pracę. Aktualnie łączy radość z przekazywania kulinarnej wiedzy, frajdę ze wspólnego gotowania i realizowania wymagających projektów biznesowych z branży event-marketingowej i incentive dla firm.


Podróżując w różne miejsca świata odkrywał smaki Malezji, Singapuru, Indonezji, Europy, Karaibów, Meksyku, Maroko czy Polinezji Francuskiej. Uwielbia klasyczną kuchnię włoską i ręcznie robione makarony oraz gotowanie w terenie – wszędzie, gdzie się da i o każdej porze roku! W 2008 roku założył firmę Perfetto. W 2015 współtworzył i prowadził program podróżniczy „Naturalnie Polska” emitowany na kanale Planete+.

Zapisz się do newslettera

Zero spamu - tylko ważne informacje!